Megoldásra vár

Graffitik

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 303

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Elosztószekrényünk graffiti eltávolítását megrendeltük alvállalkozóinktól.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Gazdácskó Károly
    Területfelelős
    Áramhálózati Üzem Buda
    T
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére