Megoldott

Halott fa

Teljesen kiszáradt

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Adria stny. 6a

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 102460. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kiszáradt fa kivágása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest,...
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerítéselem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére