Megoldott

Balesetveszélyes lépcső

Négy éve már bejelentettem, hogy balesetveszélyes a lépcső. Akkor válaszra sem méltattak.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/29685/torott-lepcso
Mikor lesz végre megjavítva? Sötétben nagyon veszélyes. Ráadásul a lépcső melletti leejtős járda is használhatatlan, mert a burkolat töredezett, és a gaz is teljesen benőtte. Itt nem lehet babakocsit feltolni.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Siker! Teljesen átépítették a járdát! Nagyon jó lett! Köszönöm!
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A lépcső javítására vonatkozóan intézkedtünk, a kivitelezésig kérjük szíves türelmüket.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákóczi Ferenc utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákóczi Ferenc utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattogó aknatető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Tünde
    Illetékes: Vodafone
    Kinizsi utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére