Megoldatlan

Törött lépcső

Egy jó nagy darab letört a lépcsőből. Rendkívül balesetveszélyes. Főleg sötétben.

Probléma helyszíne
Budapest Újlak köz

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Na most már mehet újra.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja, elnéztem a dátumot.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás. Menjen újra, mert ez így balesetveszélyes!
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, újra küldeni!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kockaköves járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtte a növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Lemberg utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Vasútőr utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére