Válaszra vár

Kilógó korlátvég

Anonim Járókelő

A Fodor utca - Mártonhegyi út közötti lépcső alján lóg ki ez a rozsdás vacső darab, ami az egykori korlátból maradt.
A lépcsősor alapvetően nincs rossz állapotban, de elférne egy új korlát a jelenlegi hiányzó oldalra.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Mártonhegyi út 36

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Nagyenyed utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    szétporladó aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rácz András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zirzen Janka utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére