Megoldásra vár

FLR 731

Kérem végezzék el az utastér felújítását a fent említett buszon mert nagyon rossz állapotban van. Kék kapaszkodó belső monitor külső Led kijelző! Köszönöm Szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nyugati pályaudvar

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0021740-001/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00102409

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arró...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • JKV Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Nagyon gáz utastájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út, M (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére