Megoldott

Lomis tábla a fán

Anonim Járókelő

Lomis táblát hagytak a fán, a lomtalanítás már elmúlt, ezt meg nem vették le.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kiss János altábornagy u. 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyorsan leszedték.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyorsan leszedték.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, ez megoldódott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balázs Mezős
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kázmér út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét a zöldbe szórva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére