Megoldott

Elhagyott bevásárlókocsi

Szemét is van benne, kérem vigyék el, köszönöm! (Buszmegállóval szemben van)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Röppentyű u. 38

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bevásárlókocsi elszállításra került.

    Üdvözlettel:

    Maczelka Márk

    ________________________________

    Maczelka Márk
    Kommunikációs vezető

    [cid:imageb4de89.JPG@d089ccc4.4eaa8102]
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "SPAR Magyarország"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Sparnak kellene elküldeni.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére