Megoldott

valamilyen kresz-tábla fekszik kidöntve

A térképpel jelzett helyen,
Kérem szíves visszaállítását

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Molnár u. 43

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A jelzőtábla helyreállítása nyilvántartásunk szerint 2022.05.28-án megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére