Megoldott

Graffitis emlékmű

Graffitis az 5 napja újranyitott 56-os emlékmű.
Melyik a helyes válasz?

a) az emlékművet immáron közrezáró épület építése alatt (több év) a vállalkozók és a munkások nem vették észre a graffitiket.

b) 5 nap alatt összefirkálták a látogatók

c) a felújítás része, nemzetközi díjat nyert ez is

d) pont, hogy nem része a felújításnak, szóval nem érdekel senkit se

Remélem a helyes válasz kiderül és a graffiti eltűnik hamarosan.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ötvenhatosok tere 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönjük a bejelentést.

    A graffitik a mai napon eltávolításra kerültek.

    Üdvözlettel:
    Városliget Zrt.
    Ügyfélszolgálat

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Wednesday, July 6, 2022 1:11 PM
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti a falon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jászai Mari tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére