Megoldott

Kiszáradt fa

Kiszáradt fa

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tihany u. 42

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 102341. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kiszáradt fa kivágása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest,...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia András!
    Elnézést kérünk a késlekedés miatt. Bejelentésedet a mai napon eljuttattuk az illetékeshez.
    Köszönjük, hogy használtad a Járókelőt!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lett még elküldve.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Feldolgozás alatt van,megakadt?
  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerítéselem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére