Megoldott

KRESZ tábla kidöntve

Tisztelt járókelők már egy ideje ki van döntve a busz végállomáson a KRESZ tábla legyenek szívesek vissza állítani a helyére

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Szentlőrinci úti lakótelep

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Nyilvántartásunk szerint a helyreállítás megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D115
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére