Válaszra vár

Gondozatlan terület.

Frissítés 2022.05.26.: A kerület válasza alapján illetékességből a Főkertnek továbbítva.
---
Budapest, XIV. Ker. Egressy úton a jelzett címen ( a városból kivezető oldalom ) a Magyar Posta és a Shell kút előtti területlen magas a fű, helyenként a földi érnek a belógó faágak, egy kiszáradt bokor van, közlekedési táblák ( főút jelző, benzinkút jelző ) takarásban vannak.
Kérem a terület rendbetételét.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 50

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest, XIV. Ker. Egressy úton a jelzett címen ( a városból kivezető oldalom ) a Magyar Posta és a Shell kút előtti területlen magas a fű, helyenként a földi érnek a belógó faágak, egy kiszáradt bokor van, közlekedési táblák ( főút jelző, benzinkút jelző ) takarásban vannak. Kérem a terület rendbetételét....

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Egressy út a Főkert fenntartásában van.

    Elérhetőségeik: E-mail: ugyfelszolgalat@fokert.hu

    Zöldszám: 06 80 277 275

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfél
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére