Megoldatlan

Szemetes park 2016. 03. 29.

Csak a szokásos szemétmennyiség.
Január elején összeszedtük, egy árva szemétdarab sem maradt a területen... eltelt kevesebb, mint 3 hónap és így néz ki.
Lehet kellene egy -két szemeteskuka a gyalog-bicikli út mellé (persze lehet egy héten belül levandálkodnák. :-( )

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Lőwy Izsák u. 4

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, IV. kerület, Újpest, Lőwy Izsák utca (47.56008384, 19.07838308, 13)"-ról "Budapest, Lőwy Izsák u. 4, 1043 Magyarország (47.560195, 19.078891, 16)"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyszerűen hihetetlen!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyszerűen hihetetlen!
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    No igen a tulajdonos....
    az egész park tisztán tartása a járda és az ingatlan között az ingatlan tulajdonosának a feladata?
    Nem hinném… a park nem inkább köztulajdon? ,s kezeli elméletben a IV. kerüle
    ...
  • BKM Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület takarítása kinek a köteleze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A kukák miatt elküldtem az FKF-nek, a szemét miatt a kerületnek.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa metszés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére