Megoldásra vár

Graffiti az Etele téren 1-es villamos megálló

Graffiti az Etele téren az 1-es villamos megállójában

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele tér 11b

Hozzászólások

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0021279-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00102300

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük az észrevételét, amellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az u...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti a kukán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újbuda-központ M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    A probléma látható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére