Megoldásra vár

Kiszáradt fa az Uzsoki kórház előtti rehabilitált parkolóban

Kiszáradt az egyik fa az Uzsoki kórház előtti rehabilitált parkolóban lévő földnyelven.
Kérjük a cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 209

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Róna u. 209. számmal szembeni földnyelven
    található kiszáradt fiatal fa kivágását elvégeztetjük, pótlására várhatóan
    2022 őszén kerülhet sor....
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerítéselem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére