Válaszra vár

Illegális lomtalanítás, szemetes lakótömb Angol u. 50.

Kiszuglóban, az Angol és Bosnyák utca sarkán található lakótömb kirívóan elhanyagolt. A környezetét, az utcafrontot senki nem tartja karban, heti rendszerességgel dobálnak ki mindenfélét.
A környéken lakók nevében kérjük az illetékest, hogy a lakóközösséget vegyék rá a kötelezettségeik teljesítésére és az együttélési szabályok betartására.
Kérjük a mindkét oldalon szétdobált lomok elszállítását is.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Angol u. 50

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Nagy kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán hagyott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére