Megoldásra vár

Széll Kálmán tér

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!
Az önök szemét nem zavarja, ami a közterületen uralkodik?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a Széll Kálmán tér takarításáról. Mun
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Teli szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffiti és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére