Válaszra vár

graffitis megálló - 1V Vágány utca / Róbert Károly körút

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.06.24.

FÖRI válasza:
"A Budapest XIII. kerület, Vágány utca - Róbert Károly körút, 1-es jelzésű villamosmegálló területén
észlelhető graffitivel kapcsolatos közérdekű bejelentést tartalmazó beadványt, illetékesség hiányában
Budapest Főváros XIII. kerületi Közterület-felügyelethez (1131 Budapest, Hajdú u. 29.) további
intézkedés megtétele céljából átteszem."
------------------------

FRISSÍTÉS 2022.06.16.:

BKK válaszából:
"Az efféle károkozás komoly probléma, amit jellemzően nem a takarítás, a mosás gyakoriságának növelésével, hanem a közbiztonság javításával, a közvagyon védelmére fordított figyelem - akár a rendvédelmi szervek, akár az utastársak részéről (rászólnak vagy rendőrt hívnak) - növelésével lehetne megoldani."

---------

graffitis megálló - 1V Vágány utca / Róbert Károly körút

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 102

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.06.16.: BKK válaszából: "Az efféle károkozás komoly probléma, amit jellemzően nem a takarítás, a mosás gyakoriságának növelésével, hanem a közbiztonság javításával, a közvagyon védelmére fordított figyelem - akár a rendvédelmi szervek, akár az utastársak részéről (rászólnak vagy rendőrt hí...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "graffitis megálló - 1V Vágány utca / Róbert Károly körút"-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.16.: BKK válaszából: "Az efféle károkozás komoly probléma, amit jellemzően nem a takarítás, a mosás gyakoriságának növelésével, hanem a közbiztonság javításával, a közvagyon védelmére fordított figyelem - akár a rendv...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Be van et kamerázva?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Föri? Rendőrség?
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0021291-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00102259

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. Tájékoztatják, hogy ü
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére