Megoldott

Sasadi út 38. szakadt kábel a villanyoszlopon

FRISSÍTÉS 2022.06.10.

Nem Vodafone.

---

FRISSÍTÉS 2022.05.26.
Nem DIGI KFT.

-----

A Sasadi út 38. előtt a Sümegvár utcai oldalon egy szakadt kábel a villanyoszlopról kb. 2,5 méter magasságig lelógva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sümegvár u. 20

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltekerve, rögzítve.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.05.26. Nem DIGI KFT. ----- A Sasadi út 38. előtt a Sümegvár utcai oldalon egy szakadt kábel a villanyoszlopról kb. 2,5 méter magasságig lelógva."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.10. Nem Vodafone. --- FRISSÍTÉS 2022.05.26. Nem DIGI KFT. ----- A Sasadi út 38. előtt a Sümegvár utcai oldalon egy szakadt kábel a villanyo...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2022. június 10.
    Ügyintéző:
    Ügyfélszám:
    Iktatószám: CC2-3986271/2-2022

    Kedves Járókelők Egyesület!

    A 2022.05.26-án érkezett levele kapcsán az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A "JAROKELO-BUDAPEST-00102...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI"-ról "Vodafone"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Sasadi út 38. előtt a Sümegvár utcai oldalon egy szakadt kábel a villanyoszlopról kb. 2,5 méter magasságig lelógva."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.26. Nem DIGI KFT. ----- A Sasadi út 38. előtt a Sümegvár utcai oldalon egy szakadt kábel a villanyoszlopról kb. 2,5 méter magasságig lelógva."-ra.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen koax kábele csak optikai, így a
    bejelentésben megadott alépítmény nem tartozik a kompetenciája alá,
    feltehetőleg a Vodafone(UPC) érdekköré
    ...
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A DIGI Kft. az Ön részére az alábbi ügyletet regisztrálta.
    Azonosító [4087560] .

    Tárgy:"Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00102231"
    Tisztelt Ügyfélszolgálat (DIGI)!

    Az alábbi be
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    beszakadó aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Alsóhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére