Válaszra vár

hiányzó közlekedési tükör

Kedves Csapat!

Hiányzik a közlekedési tükör a Budapest VII. kerület Wesselényi-Kertész utca sarkon, így beláthatatlan a kereszteződés, ami azért is veszélyes, mert 2 iskola is ott van és ott közlekednek a gyerekek. A tükör be van törve és darabjaira van hullva kb 2 hónapja. Többször bejelentettem az útfenntartó csatornáin, választ nem kaptam.

köszönettel,

Demeter Márton

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kertész u. 17

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Fú de retro.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Demeter Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére