Válaszra vár

Graffitis, mocskos útzár

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.06.01.
Budapest Közút válasza: "...[az] útelzáró elemek nem tartoznak társaságunk üzemeltetésbe. Azokat a III. kerületi Önkormányzat létesítette, mint a partra becsatlakozó utcák tulajdonosa."

----------

Jelzett helyszínen lévő útzáró betontömb graffitis, mocskos.

Kérjük az Illetékest, tisztítsa meg az útzárót, állítsa helyre azt!

Pontos helyszín:
47.583079963719264, 19.067030567277214

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 41

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Kata
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő útzáró betontömb graffitis, mocskos. Kérjük az Illetékest, tisztítsa meg az útzárót, állítsa helyre azt! Pontos helyszín: 47.583079963719264, 19.067030567277214"-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.01. Budapest Közút válasza: "...[az] útelzáró elemek nem tartoznak társaságunk üzemeltetésbe. Azokat a ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Római part és a Kossuth Lajos üdülőpart lezárásához tartozó útelzáró elemek nem tartoznak társaságunk üzemeltetésbe. Azokat a III. kerületi Ö
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Ürömi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére