Megoldott

Keretbe süllyedt fedlap

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen az útba épített fedlap besüllyedt a keretébe, így az nincs síkban az úttesttel, kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében.
Kérjük az Illetékest, javítsa a fedlapot!

Pontos helyszín:
47.5882277208485, 19.06535088579388

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 171

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/102209/keretbe-sullyedt-fedlap/hivatal

    [https://d1mkxvwtz
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:
    Keretbe süllyedt fedlap - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    A bejelentésben szerepl
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megsüllyedt gázfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére