Válaszra vár

Kopott, aktualitását vesztett tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen egy teljesen elkopott, aktualitását vesztett tábla található.

Kérjük az Illetékest, újítsa meg a táblát, vagy ha nincs rá szükség, távolítsa el azt!

Pontos helyszín:
47.57326338722039, 19.062091863717566

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nánási út 36

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörű ez a tábla! Ha leszedik, megkaphatom? :)
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére