Megoldott

Fölösleges fatámaszték

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő korábbi támasztékok teljesen fölöslegessé váltak.
Kérjük az Illetékest, szállítsa el azokat!

Pontos helyszín:
47.49577014255281, 19.083862195239366

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 19b

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a támrendszert munkatársaink elbontották.
    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/102196/folosleges-fatamasztek
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére