Megoldásra vár

Kátyús útszakasz

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen sajnos borzasztó állapotú az aszfalt, töredezett, kátyús.
Kérjük az Illetékest, hogy az anyagi károk és balesetek megelőzése érdekében mielőbb javítsa a jelzett útszakaszt!

Pontos helyszín:
47.49714288135958, 19.082317913397358

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 17

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére