Válaszra vár

Közlekedési tábla megdőlt

Jelzett helyszínen megdőlt a közlekedési tábla.
Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett tételt!

Pontos helyszín:
47.49722125776953, 19.082319254487263

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 17

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A "Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás díjáról és az üzemképtelen járművek tá
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Gutenberg tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt csőkorlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére