Megoldásra vár

Kopott, rossz irányba mutató tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő forgalmi jelzőtábla rendkívül kopott, és jelenleg rossz irányba mutat, elfordult.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett tételt!

Pontos helyszín:
47.49716147173215, 19.08239104671487

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 17

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt csőkorlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helytelen közlekedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Astoria M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl rövid jelzőlámpa zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    M4 (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére