Megoldásra vár

Elfordult táblák

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen elfordultak a forgalmi jelzőtáblák.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett tételt!

Pontos helyszín:
47.5006945044033, 19.11555182681004

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére