Megoldott

Keretbe süllyedt fedlap

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen az útba épített fedlap besüllyedt a keretébe, így az nincs síkban az úttesttel, kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében.
Kérjük az Illetékest, javítsa a fedlapot!

Pontos helyszín:
47.49459841377598, 19.138806577916736

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 9-11

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink szintbe emelték a fedlapot.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzenet --------
    Tárgy: Új bejelen
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére