Megoldásra vár

Ferde tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő tábla elferdült.

Kérjük az Illetékest, javítsa azt!

Pontos helyszín:
47.4945929769941, 19.138735499383614

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 9-11

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére