Megoldásra vár

Csótányinvázió Pesterzsébet városközpontban

Anonim Járókelő

Napok óta tapasztalom, hogy a Topánka utca és a Kossuth Lajos utca között, valamint a Kossuth Lajos utcai játszótérnél éjszaka tucatnyi csótány jelenik meg. Ezen az alig száz méteren össze-vissza rohangálnak. Szeretném, ha megoldást találnának a problémára, nem kevesen járnak-laknak itt, nem beszélve arról, hogy a kisgyerek elég csúnya fertőzésveszélynek vannak kitéve miattuk! Mihamarabbi megoldást kérek a kerület lakói nevében is!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 33

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt a két hét, továbbra is fennáll a korábbi állapot.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A CBA lépcsője mentén elég sok van, bár igaz, a két hét még nem telt le
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Társaságunk megrendelte a rovarirtást
    egy erre szakosodott cégtől.

    Az irtást várhatóan két héten belül elvégzik, addig a türelmüket kérjük.

    Tisz
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem így megfelelő!:)
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem a csótányokról szeretnénk profilképet, hanem a környékről egy jó fotót, hogy lássuk, hol van pontosan a probléma. :) Köszi!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosabban a parkoló, mellette két oldalt fekvő járda/lépcső és onnan hátrébb a játszótér felé vezető szakasz + maga a játszótér
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A területet a térképen jelöltem, a CBA melletti parkoló, és a tőle délre lévő játszótér a helyszín. Szerintem senki se szeretne csótányok után keresgélni a sötétben...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segí
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére