Megoldott

Törött üvegek, szemét

Anonim Járókelő

A rakpart gyalogos sávjában törött üvegek, és szemét van.

Kérjük az Illetékest, tisztítsa meg a bejelentett szakaszt! Sajnos a parkoló autók alatt is áll a fentről ledobált üvegtörmelék és a szemét.

Pontos helyszín:
47.50658155939778, 19.03950738727155

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Bem Rakpart

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közt
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Várfok utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Déli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Déli pályaudvar (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére