Megoldott

Graffitis utasváró

Tisztelt JCDeaux! A Móricz Zsigmond körtér irányú Kosztolányi Dezső téri villamosmegálló utasvárója graffitis. Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kosztolányi Dezső tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom a jó képet.
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oldal sajnos egy (feltehetőleg adatbázis)hiba miatt rossz képet csatolt hozzá. Igyekszem javítani.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére