Megoldásra vár

Kiszáradt fa

A Pillangó utcai diákotthon előtt található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó u. 27

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéséhez mellékelt képen látható, XIV. kerület
    Pillangó u. 30. szám előtt álló száraz fa kivágását elvégeztetjük.

    A fa pótlását nyilvántartásba vettü...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Columbus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Törökőr utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hatalmas bokor a zebra mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére