Megoldott

Salak, üvegszilánk

Salak és üvegszilánkok vannak a kerékpárúton a buszmegálló mögött az újonnan épült gyorséttermek közelében.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közt
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Baleset maradéka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Liget Sor (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hatalmas ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Koszos kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére