Válaszra vár

lomtalanításból maradt veszélyes hulladék

Anonim Járókelő

A Dolgos utca 19. számmal szemben található ez a lomtalanításba kitett adag festék.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Dolgos utca 19

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balázs Mezős
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kázmér út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét a zöldbe szórva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére