Megoldott

Beszakadni kezdő aknafedél az Üllői úton

FRISSÍTÉS 2022.06.03.

Nem FCSM.

---

Az Üllői út - Szabó Ervin tér kereszteződésben van egy aknafedél, amin jellemzően a kanyarodó csuklós buszok és trolik második kereke halad át. Ez a napokban - bizonyára nem függetlenül attól, hogy rengeteg itt forduló metrópótlóval gyarapodott a terhelése - mintha elkezdett volna beszakadni. Nincs rajta felirat, így nem tudom, milyen szolgáltatóé.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Üllői út - Szabó Ervin tér kereszteződésben van egy aknafedél, amin jellemzően a kanyarodó csuklós buszok és trolik második kereke halad át. Ez a napokban - bizonyára nem függetlenül attól, hogy rengeteg itt forduló metrópótlóval gyarapodott a terhelése - mintha elkezdett volna beszakadni. Nincs rajta felirat, így nem tudom,...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ránézésre olyan mint amit a Telekom és Vodafone is használ fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni.
    A társaságunk által üzemeltetett aknafedlapokon és víznyelőrácsokon
    szinte kivétel nélkül megtalálható a Fővá
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Baranyai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, persze, erről az aknafedélről van szó:
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Zsolt,
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Megrongált telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Festetics György utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Verseny utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére