Válaszra vár

Hiányzó tábla

Anonim Járókelő

XXI. ker. Tihanyi utca Pirosrózsa utca kereszteződésben a Tihanyi utcában vízelzáró szakaszoló szerelvény jelzőtáblája ismét hiányzik. Kérem pótlását. Fővárosi Vízművek illetékessége. Köszönöm!

Szerelvény ID 281327076

https://www.google.com/maps/@47.4034678,19.0739937,3a,75y,138.84h,74.92t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVrApOVTZJzb7Do-91khAtQ!2e0!7i16384!8i8192

Probléma helyszíne
Szigetszentmiklós Tihanyi u. 21

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére