Megoldott

Korlát megrongálódott

Anonim Járókelő

XXI. kerület, Erdősor utca-Csille utcánál korlát megrongálva, gyerekekre veszélyes. Buszmegálló, játszótér, bölcsi, ovi közelben.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 170

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/2691/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a bej
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelzőlápma probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Károli Gáspár utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére