Válaszra vár

Kopott padok

Az Andrássy úton a padok erősen megvannak kopva.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 58

Hozzászólások

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére