Megoldatlan

Graffitis mérőállomás

FRISSÍTÉS 2022.08.11:

A Bejelentő hozzászólása:

"Felhívtam a Kormányhivatal Városház utcai épületét (+36 1 478 4400), hogy érdeklődjek a válasz iránt. Azt mondták, hívjam fel az ügyintéző, Hizsnyik Géza irodáját a Nagyduna soron (+36 1 278 5510). Utóbbi telefonszám azonban nem működik, így visszahívtam a Városház utcát, ahol nem hittek nekem, és elhajtottak.

Ma ismét felhívtam a Városház utcát, ahol a másik ügyintéző kiderítette, a csepeli stadionépítés miatt valóban nem működik a Nagyduna sori épület telefonja. De azt kérték, hogy ismét küldjem el a bejelentést a zoldhatosag@pest.gov.hu emailcímre."

-----

Tisztelt Pest Megyei Kormányhivatal! Graffitis a Kosztolányi Dezső téri OLM-állomásuk. Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kosztolányi Dezső tér 7

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, itt (is) folyton több szinttel lentebb jellemzik az általuk kiadott kiváló minősítést!
    https://www.msn.com/hu-hu/idojaras/maps/airquality/in-Budapest,Magyarorsz%C3%A1g
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Gyöngyösi Máté visszajelzésére vár.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen amúgy az oldala:
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár.
  • PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel az ügyintéző, Hizsnyik Géza irodájának (Nagyduna sor, +36 1 278 5510) telefonszáma továbbra sem működik, ismét felhívtam a Kormányhivatal Városház utcai épületét (+36 1 478 4400), hogy érdeklődj...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Pest Megyei Kormányhivatal! Graffitis a Kosztolányi Dezső téri OLM-állomásuk. Kérem, tisztítsák meg!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.11: A Bejelentő hozzászólása: "Felhívtam a Kormányhivatal Városház utcai épületét (+36 1 478 4400), hogy érdeklődjek a válasz iránt. Azt mondták, hívjam fel az ügyintéző,...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Felhívtam a Kormányhivatal Városház utcai épületét (+36 1 478 4400), hogy érdeklődjek a válasz iránt. Azt mondták, hívjam fel az ügyintéző, Hizsnyik Géza irodáját a Nagyduna soron (+36 1 278 5510). Ut...
  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    egy hónapon belül nem érkezett válasz. Kérlek, küldjetek újra nekik!
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére