Válaszra vár

Hiányzó szemetes

Anonim Járókelő

A jelölt helyen sajnos elég szerencsétlenül vannak elhelyezve a köztéri szemetesek, ugyanis habár egymás mellett van egy abc és több gyorsétterem, az út túloldalán van a legközelebbi kuka, így gyakran szét van hajigálva a szemét vagy a Tompa utcában lévő speciális kutyaürülék tárolóba van beletömködve. Jó lenne egy zöld kuka a terheltségre való tekintettel.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 22

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszabadult purhab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék (?)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    FKF kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére