Megoldott

Büdös húgy szag van

tessék ki takarítana

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kis Diófa u. 10

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "büdös van húgy szag"-ról "Büdös húgy szag van"-ra.

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST -00102104

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST -00102104 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Princz László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fél ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére