Válaszra vár

Megdőlt tábla és felesleges oszlop

Tisztelt Budapest Közút!
A Dob utca sarkán található tábla megdőlt.
Illetve mellette egy üresen álló oszlop található. Kérem eltávolítását!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 60

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére