Válaszra vár

Fedél kiáll a járdából

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.05.26.:

Telekom válasza:
"A viakolor járda építésénél nem szakszerűen lett a viakolor megépítve,
mert a negyed ill. a fél darab viakolort is be kellett volna vágni a kerethez"

----------

XIII.Kucsma utca 51 elött a szolgáltató ( Telekom ? ) fedele kiáll a járdából. Legyenek szívesek orvosolni a problémát. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kucsma u. 51

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "XIII.Kucsma utca 51 elött a szolgáltató ( Telekom ? ) fedele kiáll a járdából. Legyenek szívesek orvosolni a problémát. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.26.: Telekom válasza: "A viakolor járda építésénél nem szakszerűen lett a viakolor megépítve, mert a negyed ill. a fél darab viakolort is be kellett volna v...

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A viakolor járda építésénél nem szakszerűen lett a viakolor megépítve,
    mert a negyed ill. a fél darab viakolort is be kellett volna vágni a kerethez
    nem misunggal kiönteni.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére