Válaszra vár

Billegő fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.05.30.
E.ON válasza:
"Köszönjük a bejelentését. A fényképen látható fedlap nem társaságunk tulajdona."

-------------------------------------
Tisztelt Illetékes!
Az Albert utca mögötti parkban, a képen látható fedlap billeg, nincs a helyén.
Kérem a javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 42

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Az Albert utca mögötti parkban, a képen látható fedlap billeg, nincs a helyén. Kérem a javítását."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.30. E.ON válasza: "Köszönjük a bejelentését. A fényképen látható fedlap nem társaságunk tulajdona." ------------------------------------- Tisztelt Illetékes! Az Albert utca...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük a bejelentését. A fényképen látható fedlap nem társaságunk tulajdona.

    Üdvözlettel:

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Juhász László
    Területfelel
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére