Megoldott

Illegális szeméthalom...

Csepelen, a Karácsony Sándor utca elején a Teller Ede út közelében található ezaz illegális szemétlerakó, hiába van egyszer-egyszer kitakarítva, mindig valaki megteríti szeméttel, már volt hogy valaki felgyújtotta, szerintem sok embert zavar még engemet is ez a mindennapos látvány...

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Karácsony Sándor u. 1b

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2668/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő címen az FKF Zrt. gyűjtőpontja
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Vulman Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent Imre tér H (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vegyes szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Péter Horváth
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Karácsony Sándor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére