Megoldásra vár

Kitört korlát

VII kerület Dembinszky utca és Nefelejcs utca sarkán lévő kerékpár támasz korlát kitört.
Kérnék javitását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky 13.

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A kerékpártámasz helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

    For...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére