Megoldott

Szeméttel telepakolt bevásárlókocsi

Tisztelt Járókelő Oldalüzemeltetők!

Napok óta vándorol a mellékelt fotón látható szeméttel megpakolt bevásárlókocsi Óbudán a Váradi utcában, jelenleg a 2-8. házszám előtt található, közel a körforgalomhoz. Egyrészt undorító, másrészt ki tudja mi van benne........... Kérem, hogy továbbítsák a problémát az illetékesek felé.

Köszönettel az utca lakóinak nevében

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 5

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00102077 számú bejelentésre válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett bevásárlókocsi elszállítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    Bu...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S. Annamária hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!A bevásárlókocsi elszállításra került május 27-én délután. Köszönjük szépen az intézkedést mindenkinek. Üdvözlettel: S. Annamária
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkat
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • S. Annamária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lerakott tv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére